Jedným očkom do života a druhým na osobnosť.

Autor: Natália Zikmundová | 23.11.2016 o 16:03 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  129x

V jednoduchosti je predsa  krása a preto vám seba priblížim stručne a jasne aby ste pri čítaní náhodou nezaspali. 

Zdravím vás, drahý čitatelia. Chcela by som sa vám v mojom prvom článku predstaviť a trochu podrobnejšie vám priblížiť o čom môj blog bude, pretože verím,  že ak ma budete poznať lepšie viac vás bude baviť čítať moje články a budú vám pripadať osobnejšie. 

Moje meno je Natália Zikmundová a mám 15 rokov. 

Nechcem vám tu o sebe písať nepodstatné detaily ako to kedy naposledy som jedla alebo čo nemám rada na svojej škole, ktoré by vás unudili minimálne na smrteľnú posteľ. Preto vám v skratke opíšem čo mám rada a čím zabíjam svoj čas aby ste vedeli o čom asi bude môj blog. 

Takže pre začiatok by ste mali vedieť, že milujem módu čo je veľmi podstatná informácia v rámci môjho blogu. Od malička som túžila byť módna návrhárka, aj keď teraz som prešla skôr na styling už hotového oblečenia. Keďže s návrhárstvom súvisí aj kreslenie, samozrejme, venujem sa aj tomu. Už  8 rokov navštevujem základnú umeleckú školu a v rozvíjaní môjho talentu mi to veľmi pomohlo. (Možno len učiteľke pribudlo zopár vrások za ten čas.) Moje koníčky sa s narastajúcim vekom postupne menili a formovali do toho čo má zaujíma teraz. V skratke je to životný štýl, módny styling, líčenie a kozmetika,  zdravá výživa, cvičenie a pohyb, zvieratá ale aj umenie a knihy. Vám ako svojím čitateľom by som veľmi rada prispievala všemožnými článkami na každú z týchto tém ale zároveň ich vždy niakym spôsobom  spojila do kopy. 

Z toho čo mám  rada ste sa toho dozvedeli dosť, no nie až tak veľa aby ste mohli tvrdiť, že ma poznáte. Rada by som vám teraz priblížila svoju osobnosť. Samozrejme, je veľmi ťažké opísať sám seba a definovať svoje dobré a zlé vlastnosti, preto vám tu uvediem len tie, ktorými som si na 100% istá. 

Moja najvýraznejšia vlastnosť je to, že som maximálny optimista a niekedy svojou nekonečne dobrou náladou dokážem ľudí poriadne vytočiť. Ďalej by ste mali vedieť, že niesom ani trochu hanblivá, nerobí mi problém rozprávať sa s hocikým, rada ľudí povzbudzujem a radím im a celkom podstatné je, že samú seba považujem za celkom dosť rozumovo vyspelú, pretože som vyrastala (stále ešte vyrastám) s o dosť staršími súrodencami. Som veľký blázon a dám sa nahovoriť na každú hlúposť, tiež milujem čierny humor a rada sa smejem. 

Mojich zlých vlastností je tiež  dosť ale podstatné sú tie, že som dôverčivá, prehnane naivná a celkom dosť si zakladám na vzhľade (ale nie iba na ňom). Keby sa k tomu mali vyjadriť moji rodičia asi by museli zmieniť aj to, že som naozaj veľmi ovplyvnitelná a nechám sa namočiť do rôznych problémov. (Vďaka mami, tati, že to so mnou stále zvládate ) 

Toto by myslím malo stačiť na to, aby ste ma lepšie spoznali. Myslím si, že ak budete môj blog sledovať pravidelne, stále ma budete spoznávať viac a viac. Takže ak som vás zaujala neváhajte a prečítajte si môj druhý blog (ktorý už nebude o mne ) a bude pridaný dnes večer. 

XOXO.  

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: Rusi majú vynikajúcu techniku. Všetko však závisí aj od politiky

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac.

DOMOV

Minister Gajdoš nepriznal takmer polovicu svojho príjmu

Minister obrany v majetkovom priznaní nespomenul výsluhový dôchodok.


Už ste čítali?